Ognisko Sycharowskie w Przasnyszu – ul. Św. Wojciecha 1b

Parafia
fara ZAPRASZAMY w pierwsze piątki miesiąca na spotkania w Parafii pw. św. Wojciecha w Przasnyszu, ul. Św. Wojciecha 1b. Zaczynamy Adoracją Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00, następnie Msza św o godz. 18.00, a potem spotkanie w sali na plebani.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. prał.dr Andrzej Maciejewski.
Parafia św. Wojciecha >>>
Diecezja płocka >>>

W dniach 15-17 maja 2014 r. członkowie naszego ogniska uczestniczyli w Rekolekcjach Sycharowskich w Konstancinie. Dla większości z nas były to pierwsze rekolekcje z Sycharem w życiu – pierwsze i od razu takie mocno przewartościowujące życie, zmuszające do stanięcia w prawdzie o sobie samym, dużo przemyśleń – tzn. był to bardzo owocny czas spędzony nie tylko na konferencjach ale także z innymi. W pamięci pozostanie nam również sobotni wieczór uwielbienia tańcem, na który warto czekać kolejny rok.

   Czas spędzony w Konstancinie był także okazją do świętowania jubileuszu 10-lecia kapłaństwa ks. Pawła Dubowika, życzymy aby ksiądz przez całe swoje życie, podążał z ufnością i nadzieją za Panem. Wszystko czynił z młodzieńczą pasją. Cieszył się światem i spotykanymi ludźmi, z sercem przepełnionym miłością, którą można podzielić się z potrzebującymi. Pielęgnował w sobie uśmiech, nie tracąc nigdy poczucia humoru. Starając się żyć tak aby słuchać bardziej Boga niż ludzi, a On pokaże Prawdę i obdarzy swoim błogosławieństwem. Obfitości Bożych łask!!!