Ognisko Sycharowskie w Przasnyszu – ul. Św. Wojciecha 1b

Parafia
fara ZAPRASZAMY w pierwsze piątki miesiąca na spotkania w Parafii pw. św. Wojciecha w Przasnyszu, ul. Św. Wojciecha 1b. Zaczynamy Adoracją Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00, następnie Msza św o godz. 18.00, a potem spotkanie w sali na plebani.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. prał.dr Andrzej Maciejewski.
Parafia św. Wojciecha >>>
Diecezja płocka >>>

Droga Krzyżowa

  1. Droga Krzyżowa śladami św. Stanisława Kostki Przasnysz-Rostkowo

Zapraszamy do uczestnictwa w dniu 11 marca 2016 r. w Drodze Krzyżowej wyruszamy z Kościoła św. Wojciecha o godz.16.00 i zmierzamy do Sanktuarium św. Stanisława Kostki w Rostkowie.

  1. Miejska Droga Krzyżowa wyruszy ulicami naszego miasta 18 marca z Kościoła Farnego do Klasztoru Ojców Pasjonistów. Zapraszamy członków naszego ogniska, dwie ze stacji przygotowuje nasza wspólnota. Wyruszamy o godz.19.15

Zapraszamy.

images