Ognisko Sycharowskie w Przasnyszu – ul. Św. Wojciecha 1b

Parafia
fara ZAPRASZAMY w pierwsze piątki miesiąca na spotkania w Parafii pw. św. Wojciecha w Przasnyszu, ul. Św. Wojciecha 1b. Zaczynamy Adoracją Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00, następnie Msza św o godz. 18.00, a potem spotkanie w sali na plebani.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. prał.dr Andrzej Maciejewski.
Parafia św. Wojciecha >>>
Diecezja płocka >>>

W niedzielę 29 maja na wszystkich Mszach św. nasi przyjaciele z zaprzyjaźnionych ognisk podzielą się świadectwem swojego życia – działania Boga w nim, trwania w wierności przysiędze małżeńskiej, swoim „życiem pod prąd” tego świata, który podsuwa niby prostsze i niby atrakcyjniejsze drogi, które możemy wybrać. Całą niedzielę poświęcimy modlitwie w intencji małżeństw i rodzin. Msza św. w intencji naszego ogniska odbędzie się o godz.12.00. Po Mszy św. będzie możliwość nabycia Zestawów Pierwszej Pomocy i książki Ani „Sychar. Ile warta jest Twoja obrączka”.To trzecia taka niedziela w naszej parafii – nie ustajemy w przekazywaniu charyzmatu naszej wspólnoty, że „Każde sakramentalne małżeństwo jest do uratowania” Zapraszamy

Rocznica