Ognisko Sycharowskie w Przasnyszu – ul. Św. Wojciecha 1b

Parafia
fara ZAPRASZAMY w pierwsze piątki miesiąca na spotkania w Parafii pw. św. Wojciecha w Przasnyszu, ul. Św. Wojciecha 1b. Zaczynamy Adoracją Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00, następnie Msza św o godz. 18.00, a potem spotkanie w sali na plebani.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. prał.dr Andrzej Maciejewski.
Parafia św. Wojciecha >>>
Diecezja płocka >>>
THE PASSION OF THE CHRIST, Jarreth Merz, Jim Caviezel, 2004, (c) Newmarket/courtesy Everett Collection

THE PASSION OF THE CHRIST, Jarreth Merz, Jim Caviezel, 2004, (c) Newmarket/courtesy Everett Collection

W piątek 31 marca w naszej parafii Wspólnota Trudnych Małżeństw Sychar poprowadziła Drogę krzyżową, z rozważaniami przygotowanymi w oparciu o Sycharowską Drogę Krzyżową, nasze dzieci towarzyszyły nam dzielnie niosąc świece. Odbiór naszej modlitwy dla wielu był bardzo trudny, ponieważ nie zdawali sobie oni sprawy z cierpienia jakie towarzyszy rozwodowi, negatywnego wspierania, niechrześcijańskich pomysłów, cierpieniu wielu ojców i dzieci. Była też zaskoczeniem dla kapłanów, którzy nam towarzyszyli, którzy na co dzień nie są związani z naszą wspólnotą. W ubiegłym roku Sycharowskiej Drodze Krzyżowej towarzyszyli nam ulicami miasta mieszkańcy, w tym roku skromniej, ale za to w wielkim skupieniu i zamyśleniu. Wielkie podziękowania dla ks. Krzysztofa za okazaną nam pomoc. Bóg zapłać 🙂