Ognisko Sycharowskie w Przasnyszu – ul. Św. Wojciecha 1b

Parafia
fara ZAPRASZAMY w pierwsze piątki miesiąca na spotkania w Parafii pw. św. Wojciecha w Przasnyszu, ul. Św. Wojciecha 1b. Zaczynamy Adoracją Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00, następnie Msza św o godz. 18.00, a potem spotkanie w sali na plebani.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. prał.dr Andrzej Maciejewski.
Parafia św. Wojciecha >>>
Diecezja płocka >>>

IMG_1893Czuwanie CzęstochowaW dniach 7-8 marca członkowie naszego ogniska uczestniczyli w spotkaniu na Jasnej Górze, którego punktem kulminacyjnym było Zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski siebie, swoich małżeństw, swoich rodzin, wszystkich intencji jakie nosimy  w sercu, a także naszego Ogniska WTM Sychar Przasnysz. Sobota była dla nas bardzo owocnym czasem mogliśmy przystąpić do sakramentu pojednania, uczestniczyć w Drodze Krzyżowej, różańcu, uroczystej Mszy św.  odprawianej w intencji naszej wspólnoty z zawierzeniem, a na koniec w Apelu Jasnogórskim. Wieczorem część osób z naszego ogniska wzięła udział w spotkaniu z Sycharkami z innych ognisk – bardzo dziękujemy za serdeczne przyjęcie J, natomiast pozostali uczestniczyli w całonocnej Adoracji poświęconej modlitwie za kapłanów, polecając Jasnogórskiej Pani wszystkich kapłanów naszej wspólnoty. Nie zabrakło też czasu na wspólne bycie razem, integrowanie się radość, wzruszenie i podziękowanie Matce Najświętszej za ten wyjazd.