Ognisko Sycharowskie w Przasnyszu – ul. Św. Wojciecha 1b

Parafia
fara ZAPRASZAMY w pierwsze piątki miesiąca na spotkania w Parafii pw. św. Wojciecha w Przasnyszu, ul. Św. Wojciecha 1b. Zaczynamy Adoracją Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00, następnie Msza św o godz. 18.00, a potem spotkanie w sali na plebani.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. prał.dr Andrzej Maciejewski.
Parafia św. Wojciecha >>>
Diecezja płocka >>>

W sobotę 20 czerwca oczekując na przybycie Ikony Obrazu Matki Bożej Czestochowskiej mogliśmy uczestniczyć w konferencjach ewangelizacyjnych o.Jose poświęconych Matce Najświętszej i zrozumieniu jej roli w historii świata i każdego z nas, w historii zbawienia. W podsumowaniu mogliśmy usłyszeć, że na początku naszej drogi nawrócenia, rozwoju duchowego o my byliśmy żebrakami prosząc Boga o pomoc i siłę do przemiany siebie, o uzdrowienie z naszych zranień, łaski przebaczenia i umiejętność kochani Jego miłością, a kiedy jesteśmy bliżej Boga to On staje się żebrakiem czekając na naszą zgodę na Jego Wolę, na nasze świadectwa o Jego miłości i działaniu w naszym życiu, żebrze o wykorzystanie naszych talentów, którymi nas obdarzył dla dobra  drugiego człowieka.

Następnie uczestniczyliśmy w uroczystym powitaniu Ikony Obrazu Matki Bożej i Eucharystii pod przewodnictwem metropolity warszawskiego kard. Kazimierza Nycza. Więcej informacji na ten temat można znaleźć pod adresem:

http://plock.gosc.pl/doc/2555002.Matka-Boza-nawiedza-Pultusk

Czekamy na Ciebie Matkę Najświętsza w naszej parafii w dniach 11-12 lipca 2015 r.