Ognisko Sycharowskie w Przasnyszu – ul. Św. Wojciecha 1b

Parafia
fara ZAPRASZAMY w pierwsze piątki miesiąca na spotkania w Parafii pw. św. Wojciecha w Przasnyszu, ul. Św. Wojciecha 1b. Zaczynamy Adoracją Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00, następnie Msza św o godz. 18.00, a potem spotkanie w sali na plebani.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. prał.dr Andrzej Maciejewski.
Parafia św. Wojciecha >>>
Diecezja płocka >>>

W dniu 7 listopada na zaproszenie rektora WSD w Płocku ks. dr Marka Jarosza liderzy ognisk WTM Sychar z Przasnysza, Płocka i Włocławka spotkali się z klerykami. Celem spotkanie było przybliżenie studentom naszej wspólnoty, jej charyzmatu, przybliżenie istoty kryzysu małżeńskiego a także roli kapłana jako on może odegrać niosąc pomoc małżonkom w potrzebie. W przypadku naszej wspólnoty to również rola opiekuna duchowego ogniska i towarzyszenie małżonkom w najtrudniejszych chwilach. Była też okazja do rozmowy na temat oczekiwań wobec kapłanów, którzy chcą czy będą w przyszłości pomagać małżonkom, jak również czas na nasze świadectwa trwania w wierności przysiędze małżeńskiej. Dziękujemy klerykom za spotkanie i uważne wsłuchanie się w nasze wypowiedzi o księdzu rektorowi za zaproszenie. To już nasza druga wizyta w Seminarium 🙂

240px-Wyższe_Seminarium_Duchowne_w_Płocku