Ognisko Sycharowskie w Przasnyszu – ul. Św. Wojciecha 1b

Parafia
fara ZAPRASZAMY w pierwsze piątki miesiąca na spotkania w Parafii pw. św. Wojciecha w Przasnyszu, ul. Św. Wojciecha 1b. Zaczynamy Adoracją Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00, następnie Msza św o godz. 18.00, a potem spotkanie w sali na plebani.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. prał.dr Andrzej Maciejewski.
Parafia św. Wojciecha >>>
Diecezja płocka >>>

W uroczystość Świętej Rodziny 30 grudnia 2016 r. wspólnie z Domowym Kościołem i innymi wspólnotami, którym bliska jest troska o małżeństwa i rodziny w naszej parafii rozpoczynamy tydzień modlitwy za rodziny i małżeństwa. Każdą Mszę św.  o godz.18.00 będzie poprzedzać od godz.17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i różaniec z rozważaniami na temat rodziny i małżeństwa. Nasze modlitwy zakończą się 8 stycznia 2017 r. kiedy to świadectwo na każdej Mszy św. będą głosić członkowie naszej wspólnoty.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

tydzien-modlitw